NetConsulting Praha spol. s r.o.


síťové vybavení

Sítě umožňují spojení uživatelů v kancelářích, budovách, veřejných prostorách i mezi nimi. Spojují uživatele po celém světě a umožňují jejich připojení v zaměstnání, z domova nebo třeba z hotelu, jsou-li na cestách. Disponujeme znalostmi o nových technologiích, které nám dovolují navrhnout nejvhodnější hardware a software k vybudování vaší sítě a nezáleží přitom, jak bude síť velká.
Pro pokrytí potřeb technického vybavení sítě využíváme naše partnerství s výrobcem síťových prvků 3COM.

počítače

Desktopy, notebooky a servery Dell, Hewlett-Packard a dalších výrobců poskytují našim zákazníkům za přijatelné pořizovací náklady vysoký výkon a výbornou podporu v případě poruchy na zařízení v podobě servisních balíčků a rozšířené záruky.

software

Nasazujeme systémový a aplikační software od špičkových výrobců, jenž disponuje schopností síťového provozu a může tak řídit a zpracovávat vaše informace. NetConsulting Praha spol. s r.o. je registrována jako Symantec Software Partner a mnoho našich řešení je založeno na výborných produktech této značky. Pro řešení specifických přání klientů zároveň vyvíjíme vlastní zákaznická řešení, abychom plně pokryli jejich speciální potřeby.

zákaznické softwarové produkty

NetConsulting Praha spol. s r.o. svým zákazníkům nabízí vysoce flexibilní multiplatformní softwarové aplikace postavené na moderních webových technologiích. Webové aplikace mohou být provozovány buď přímo u zákazníka nebo jsou nabízeny z hlediska pořizovacích nákladů a nákladů na údržbu efektivní variantou aplikačního hostingu (aplikace hostovány na serverech společnosti NetConsulting Praha spol. s r.o.). Zákazník si je v tomto případě pořizuje formou služby s definovanou úrovní podpory. Kromě výhodných cenových programů licencování je standardně nabízena plná podpora včetně instalace a provedení uživatelsky volitelných nastavení dle přání zákazníka. Většinu aplikací je možno si před vlastním nasazením vyzkoušet v testovacím prostředí a blíže se tak seznámit s jejich funkcionalitou. Při vývoji software klademe důraz na přenositelnost, rozšiřitelnost a uživatelskou modifikovatelnost. Důraz na dodržování průmyslových standardů při vývoji aplikací je zárukou ochrany vašich investic při portaci na jinou platformu.

  • Systém pro správu dokumentů EasyDoc
  • Celní evidence
  • Redakční systém NetPub
  • Internetový obchod NetShop
  • Rezervační systém NetRez
  • Systém pro správu webů a domén NetWeb